holowanie zawiercie

Holowanie Zawiercie to szybka i sprawna pomoc drogowa na drodze !

Szybka i sprawna pomoc drogowa Pomoc drogowa Zawiercie to szybka i pewna oferta dla wszystkich kierowców mających problemy ze swoim samochodem w okolicach Zagłębia Dąbrowskiego. Świadczone usługi to holowanie w mieście Zawiercie pojazdów ciężarowych, autobusów czy też wielkogabarytowych maszyn, są niejednokrotnie ostatnią deską ratunku.
W okolicach Jury Krakowsko-Częstochowskiej jedyną solidną i godną polecenia jest firma F.H.U. “Tom-Car” Tomasz Karolczyk.

Jaką firmę wybrać gdy potrzebne na drodze holowanie pojazdu w miejscowości Zawiercie ?

Oferta tej firmy skierowana jest głownie dla kierowców samochodów ciężarowych, samochodów TIR a także różnego rodzaju busów. Pewne a przy tym bezpieczne holowanie Twojego pojazdu w Zawierciu pomoże w szybkim powrocie do powierzonych zadań. Sami ostatnio staliśmy się ofiarą niefortunnego zdarzenia na drodze. Przejeżdżając przez Zawiercie w pełnym załadunku, „złapaliśmy gumę”. Już w momencie awarii wiedzieliśmy że jednym wyjściem będzie pomoc drogowa. Wiedzieliśmy też, że musimy wybrać pomoc drogową z okolic Zawiercia, która nie tylko zadziała szybko, ale przede wszystkim będzie miała bardzo duże doświadczenie a do tego cieszy się uznaniem wśród klientów. I tu z „pomocną dłonią”, którą było holowanie pojazdu ciężarowego, wyszła naprzeciw firma F.H.U. “Tom-Car” Tomasz Karolczyk.

Gdy potrzebne holowanie pojazdu Zawiercie – tylko TOM-CAR Tomasz Karolczyk

Szybka i sprawna pomoc drogowa Zawiercie okazała się „strzałem w dziesiątkę” i pomogła nam szybko wrócić na trasę bez zbędnych kosztów i problemów. Na nasze wezwanie szybko pojawił się odpowiedni holownik, a wykwalifikowana załoga poprowadziła nas od samego telefonicznego zgłoszenia do samego zakończenia holowania. Dlatego jeśli znajdziesz się w kłopotach i Twój samochód ciężarowy odmówi posłuszeństwa, to polecamy kontakt do firmy F.H.U. “Tom-Car” Tomasz Karolczyk. Zadzwoń +48 796 065 830 / +48 504 065 83

Możesz także wyszukać w Internecie pomoc drogowa Zawiercie, aby otrzymać kompleksową usługę holowania swojego pojazdu w dowolne miejsce, 24h na dobę, bez względu na niedziele i święta. Warto nadmienić że pomoc drogowa Zawiercie to szybka, bezpieczna kompleksowa usługa w konkurencyjnych cenach w całym Zagłębiu Dąbrowskim. Dla klientów, którzy potrzebują naprawy pojazdu na miejscu dowieziemy również części motoryzacyjne zakupione w sklepie i pomożemy w naprawie samochodu.